Ana Sayfa

Güven, Kalite ve Sorumluluk ; 
Hizmet Anlayışımızın Vazgeçilmez Üç Temel Taşıdır 1995 on Beri...

HAFTA SONU 
CUMA PAZAR SELANİK – KAVALA – İSKECE – GÜMÜLCİNE GEZİSİ

Cuma :
Akşam İstanbul’dan lüks otobüsler ile Selanik’e hareket. Yolculuğumuz normal hava ve yol koşullarına bağlı olarak 8 saat sürecektir. Yol güzergahımız İstanbul- Malkara – Tekirdağ – İpsala ve Selanik dir. Yolculuk esnasında gece Tekirdağ Namık Kemal Tesislerinde 45 dakikalık yemek ve dinlenme molası verilecektir. Yolculuk esnasında sıcak ve soğuk içecek ikramları yapılacaktır.

C.tesi : Neşeli ve konforlu bir yolculuk sonrası sabah Selanik’e varış. 2300 yıllık bir tarihe sahip olan bu şehri ilk olarak ULU ÖNDER ATATÜRK’ÜN Evi’nden başlayacağız gezmeye. Ardından ARISTO TALES ÜNİVERSİTESİ VE KAMPÜSÜ& BEYAZ KULE & AGIOS DİMİTRİOS KİLİSESİ & RODANTO & KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ& ST.SOPHAIA & GALARİUS KAPISI& ROMA HAMAMI & 19. YY NEO KLASİK YAPILAIR İÇİNDE BARINDIRAN ARİTOTALES CADDE VE MEYDANLARI & EGNATİA MEYDANI & ALIŞ VERİŞ MERKEZLERİ & TRAKYA & MAKEDON BAKANLIK BİNASI & DONER KULE & ULUSLAR ARASI FUAR ALANI (HELEXPO) SELANİK SAHİLİ VE KORDON BOYU gezilecektir.Akşamüstü Vardar Ovasını takip ederek Platamonas’ta ki otele giriş ve odalara yerleşme.. Akşam yemeği ve geceleme otelde.

Pazar : Sabah alınan açık büfe kahvaltının ardından İstanbul’a hareket. Dönüş esnasında KAVALA & KAVALA SAHİLİ & KAVALALI MEHMET ALİ PAŞA İMARATHANESİ & KALESİ gezilecektir. İsteğe bağlı Öğle yemeği hemen Kavala sahilde bulunan BALIK RESTAURANTINLARINDA alınacaktır.( Kalamar - Özel zeytinyağı ile hazırlanmış Greek Salata - Patates Kızartması – barbunya pilaki ve günlük taze Çupra Balığı ) Kavala gezimizin ardından yol güzergahımız üzerinde bulanan KURABİYE FABRİKASI &İSKECE (İSKECE MEYDANI & ESKİ VE YENİ ŞEHİR ) GÜMÜLCİNE gezileri yapılacaktır. Akşam İstanbul ‘a varış grubun alındığı parkurlara bırakılması ve bir başka gezide tekrar görüşünceye dek ayrılış… 
ÜCRETİMİZE DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ ;
* Lüks otobüslerle ulaşım,
* Selanik şehir merkezinde 4 yıldızlı A.D. Imperial Palace otelde 1 gece konaklama,
* Otelde 1akşam yemeği ve 1 sabah kahvaltısı,
* Program dahilinde belirtilen tüm çevre gezileri,
* Profesyonel rehberlik hizmetleri,
* Araç içinde verilecek ikramlar,
* Gezi süresince geçerli ferdi kaza sağlık sigortası
* Yağmur Tur güvencesi konforu ve güler yüzlü hizmet anlayışı...