Ana Sayfa

Güven, Kalite ve Sorumluluk ; 
Hizmet Anlayışımızın Vazgeçilmez Üç Temel Taşıdır 1995 on Beri...

KAPADOKYA TURU

1.GÜN    : İstanbul’dan belirlenen yer ve saatlerde otobüsler  ile hareket. Yol güzergahımız İstanbul – Bolu – Ankara otobanından Aksaray ve Nevşehir şeklindedir. Yolculuk esnasında Bolu ve Aksaray’da molalar verilecektir.

2.GÜN : Sabah Aksaray’da ki kahvaltı molamızın ardından bölgede ki ilk durağımız IHLARA VADİSİ olacaktır. Ihlara vadisini gördükten sonra rotamızı DERİNKUYU YER ALTI ŞEHRİNE çeviriyoruz. Yer altı şehri gezimizin ardından otobüsümüzle Kapadokya merkezde bulunan otelimize hareket. Otele varış ve odalara yerleşmenin ardından 1 saatlik serbest zaman ve dinlenme imkanı. Dinlenme sonrasında otobüsümüzle ÜRGÜP - ORTAHİSAR & UÇHİSAR & GÜVERCİNLİK VADİSİ & PERİBACALARI & ÜRGUP ŞEHİR MERKEZİ & ŞARAP MAHSENLERİ & AVANOS VE ÇANAK ÇÖMLEK ATÖLYELERİ gezilerimiz sonrasında otelimize dönüş. Akşam yemeği ve geceleme otelde.

3.GÜN : Sabah kahvaltımız sonrasında TAM GÜN KAPADOKYA gezimiz başlıyor. GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ & DERVENT VADİSİ & PAŞABAĞLARI & ZELVE AÇIK HAVA MÜZESİ UÇ HİSAR VE ORTAHİSARKALELERİ görülecektir. Akşam otele dönüş ve akşam yemeği, geceleme otelde.

4.GÜN : Sabah alınan kahvaltı sonrası İstanbul’a dönüş Ankara ANITKABİR ve panoramik Ankara şehir gezimizin ardından rotamızı İstanbul’a çeviriyoruz. Akşam saat 23:00 – 24:00 arası İstanbul’a varış ve bir başka gezide görüşmek dileği ile sizlerden ayrılış…
ÜCRETİMİZE DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ ;

Lüks otobüslerle  ulaşım,

Program dahilinde belirtilen tüm çevre gezileri,

2 gece Kapadokya’da AÇIK BÜFE YARIM PANSİYON konaklama,

Otelde sabah kahvaltıları,

Otelde akşam yemekleri,

Gezi süresince geçerli FERDİ KAZA SAĞLIK SİGORTASI,

TÜRSAB SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ,

Tüm müze ve ören yerlerine giriş ücretleri,

Profesyonel rehberlik hizmetleri,

Yağmur Tur güvencesi, konforu ve güler yüzlü hizmet anlayışı