Ana Sayfa

Güven, Kalite ve Sorumluluk ; 
Hizmet Anlayışımızın Vazgeçilmez Üç Temel Taşıdır 1995 on Beri...

HAKKIMIZDA

Ülkemizde ve dünyada hızla gelişen TURİZM & ORGANİZASYON sektörüne 1995 yılında adım attık. Ekibimiz üniversitelerin TURİZM, İŞLETME, HALKLA İLİŞKİLER gibi bölümlerinden mezun olmuş veya halen öğrenim hayatlarına devam eden genç arkadaşlardan oluşmaktadır. Amatör ruhunu kaybetmemiş profesyonel ve dinamik ekibimizle iş dünyasına adım attığımız günden  bu yana sizlere hizmet vermekteyiz.


Seyahat organizasyonu ciddi ve profesyonel bir iştir.Bu işin uzmanı olan şirketimiz  örgütlü ve planlıorganize edeceği seyahatlerinizde ve diğer tüm organizasyonlarınızda hem size zaman kazandıracak hem de ekonomik açıdan kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır.


Sevdiklerinizi veya birlikte iş yaptıklarınızı ödüllendirmek, çalışanlarınızı motive etmek veya bir ürününüzü tanıtmak için seyahatten yararlanmayı düşündünüz mü? Bunun için şirketimizin ürünü olan bir tur satın alabilir veya size uygun bir organizasyon yapmamızı isteyebilirsiniz. Sevindirmek, ödüllendirmek veya motive etmek kadar DOĞRU BİLGİ VERMEK VE ÖĞRETMEK İÇİNDE seyahat doğru bir fırsattır. Şirketimize geliniz ve isteklerinizi gerçeğe dönüştürünüz.

Tanıtmak,eğitmek yada tartışmak için TOPLANTIYA ihtiyacınız var ve katılanların ÖĞRENMESİ,BİLGİLENMESİ kadar EĞLENMELERİNİDE istiyorsunuz. Amacınız gücünüzü ortaya koymak,prestijinizi arttırmak!Hiç bir aksilik olmamalı…Öyleyse bu konuda profesyonelce hizmet veren şirketimizi tercih etmek zorundasınız. Şirketimiz ile birlikte çalışmak size güvenilir bir muhatapla çalışmanın zevkini tattıracaktır.

Amacımız ; bir açık hava müzesi niteliğindeki ülkemizin , denizinden ,  kumundan,  güneşinden,  doğasından,  kültürel ve tarihi  yerlerinden hem ekonomik hemde mükemmel hizmet kalitesi ile yararlanmanızı sağlamaktır.


MAVİ ÖRTÜLER ÜSTÜNDE YEŞİL SOFRALAR SİZLERİ BEKLİYOR…


1995’te yola çıktığımızda ilk  söylediğimiz gibi ;

GÜVEN – KALİTE VE SORUMLULUK HİZMET ANLAYIŞIMIZIN 3 TEMEL TAŞIDIR

Misyonumuz

 Konuklarımıza sorunsuz keyifli tatiller yaşatıp, beden, akıl ve ruh sağlıklarını pekiştirmek, yaşamlarına yeni renkler katmaktır.

Yükümlülüklerimiz
Gezginlerin her ne şekilde olursa olsun yanıltılmasına karşıyız ve tüketici haklarının tümüne saygılıyız. Programlar satış koşulları, kampanyalar ve fiyatlar gizlenmeksizin açık ve anlaşılır bir şekilde ilan edilir. tüketiciler rezervasyon anında sürpriz ödemelere maruz bırakılmaz

Güvenlik, kalite ve sorumluluk; hizmet anlayışımızın vazgeçilmez üç ana unsurudur. Konuklarımız yolculukları ve tatilleri süresince toplu veya bireysel olarak maruz kalınabilecek her türlü üzücü olay ve dolaylı tehlikelere karşı kişi başı 40.000 Euro tazminat limiti ile sigortalıdır. Ayrıca bu sigorta rezervasyon iptali, kayıplar, gıda zehirlenmeleri ve tedavi hizmetlerini de kapsamaktadır.

Sebebi, kaynağı ve sonucu ne olursa olsun ayıplı hizmetler mutlaka telafi edilir. Hizmet sunumu ve paylaşımında kollektiflik esastır; ayrım ve kayırmacılığa yer verilmez. Gruplarımıza kozmopolit ortamlar yaratabilecek dolayısıyla hedef kitlemizi rahatsız edebilecek satış kampanyalarından kaçınılır. Her hizmetin bir bedeli vardır ancak; bedelin karşılığı hizmet, iddialı bir seyahat acentasına yakışır şekilde eksiksiz ve doyurucu bir sunumla yerine getirilir.