Ana Sayfa

Güven, Kalite ve Sorumluluk ; 
Hizmet Anlayışımızın Vazgeçilmez Üç Temel Taşıdır 1995 on Beri...

Safranbolu Amasra Turu

BATI KARADENİZ TUR

1.ÜN PROGRAMI : Akşam İstanbul'dan büyük yer ve büyük şehirler ile Bartın'a hareket. Yolculuğumuz normal ve yol bağlı olarak 6 saattir. Yol güzergahımız İstanbul – Bolu – Safranbolu'dur. Yolculuk gece Bolu Dağı Tesislerinde 45 yemek yemek ve molası yapılacak.
2.GÜN : Neşeli ve bir yolculuk sabah saat 07:00 civarı Safranbolu'ya İnşaat. Safranbolu'da DUMANI ÜSTÜNDE TAZE KÖY EKMEĞİ,SİMİT,ÇÖREK zenginleştirilmiş ORGANİK SERPME KÖY KAHVALTISININ zevkini tatmaya ne oynamaya? Sabah kahvaltısı ilk durağımız İNCEKAYA SU KEMERİ olacaktır. hemen hemen su kemerinin yanında bulunan TOKATLI KANYONU'dur. Bu iki gezimiz sonrasında evleriyle ünlü Safranbolu Merkezi, Kaymakam Evi, Cinci Hamamı, Bakırcılar Çarşısı, İzzet Paşa Kütüphanesi, İzzet Paşa Camisi, Yemeniciler Arastası, Tarihi Safranbolu Lokumcusu ziyarettir. Buradan sonra rotamızı köylerinin el emeği olan nakışlı ev tekstili kadınlarımızı görebileceğimiz TARİHİ KÖYÜ'ne çevireceğiz. Tarihi Yörük Evleri'ni gezdikten sonra Yörük Kıyafetleri ile resim çektirebileceğiz. Burada KÖY SOFRASINDA zengin çeşitlilikte gözlemeler ve hakiki Yörük ayranını tatma deneyiminde. Yörük Köyü'nden Safranbolu'da bulunan özel konağımıza gideceğiz yemeğine dek ulaşımımızda. akşam yemeği ve geceleme otelimizde. Yemeğin hemen ardından müzik eşliğinde ne oynamaya canlı? Geceleme Safranbolu'daki konağımızda.

3.GÜN  : Sabah açık büfe kahvaltının artından saat 09:00 civarı Amasra'ya hareket. Amasra'ya İnşaat. Fatih Sultan Mehmet Han'ın Lalasına “LALA, BURASI ÇEŞM-İ CİHAN MI OLA?” görülen Amasra Kalesi'ni gezeceğiz. Boztepe olarak birda ile ana karayı karmaşık yapı Kemere okullarından geçiyoruz. Bir müze kent olan Amasra'nın sokaklarında dolaşırken kilise camisini, şehir surlarını ve Ceneviz armalarını görerek tarihi boyunca Amasra'nın küçültülmesi Çekmek işlerinin sadece merkezi olan olan Çarşısına geliyoruz. Burada gezinti ve alışveriş için bir süre serbest zamanımız. Öğle yemeğimizi Amasra'da deniz ekibinden oluşan menümüzle günlük ve kapsamlı olarak balık tutma taraftarları için kırmızı veya et robotu ile ilerlemek. Yemek sırasında Amasra'yı birde denizcilerin gözü ile görmek için en az 1 saat tekne turuna ne oynamaya? Gezilerimiz sonrası İstanbul'a dönüş. Akşam İstanbul'a yönelik üretimler, yetiştirilen parkurlara ve bir başka gezide yeniden yapılancaya kadar ayrılıştan gelenler.

ÜCRETİMİZE DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ lüks araçlarla

ulaşım 

Safranbolu'da TARİHİ konakta 1 gece konaklama,

alan 1 kahvaltı,

akşam 1 akşam yemeği,

Amasra'da BALIK MÖNÜLÜ 1 öğle yemeği,

Program dahilinde belirtilen tüm çevre gezileri, 

Profesyonel rehberlik hizmetleri, 

araç içi ikramlar,

1618 sayılı kanun kanunu sigorta